تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی در مرکز قلب بیمارستان شریعتی کرج

بیمارستان دکتر علی شریعتی کرج درسال ۱۳۴۵ تاسیس شد و در ابتدا کار خود را با ۵۰ تخت بخش قلب آغاز کرد. در سال ۱۳۶۵ بخش های سی سی یو و آی سی یو، دیالیز و زایشگاه به دیگر بخش‌­های بیمارستان اضافه شد. در حال حاضر این بیمارستان با بخش­‌های اورژانس، مردان، زنان، ccu  icu، زایشگاه، اتاق عمل، دیالیز، جراحی، ارتوپدی، داخلی، اطفال، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، نوار مغز، نوار عضله، اکوکاردیوگرافی ، تست ورزش ، آندوسکوپی و اسپیرومتری و داروخانه ۲۴ ساعته فعال است.درمانگاه قلب یکی از بخش­‌های اختصاصی بیمارستان شریعتی کرج است. تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، الکتروکاردیوگرافی از جمله تست­‌های تشخیصی قلب و عروق است که در این بیمارستان انجام می­شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره های 02632216426 09399450250 تماس بگیرید.

بخش های بستری بیمارستان دکتر علی شریعتی


بخش های بستری بیمارستان دکتر علی شریعتی

CCU – ICU داخلی – ارتوپدی – جراحی زنان – جراحی عمومی – اطفال – چشم – جراحی مغزواعصاب – ارولوژی- داخلی – گوش وحلق وبینی – داخلی اعصاب – پست پارتوم.

تشخیص انواع بیماری های قلبی در مرکز قلب بیمارستان شریعتی کرج


تشخیص بیماری­ ها و مشکلات قلبی از جمله مباحث مهم در حوزه قلب و عروق بوده و در تعیین نحوه درمان بیماری بسیار موثر است. انواع تست­‌های تشخیصی بیماری­‌های قلب وعروق در بیمارستان شریعتی کرج انجام می­شود و بسبت به نوع بیماری تشخیص داده شده، درمان در نظر گرفته می­شود.

تست اکوی قلب 

در تست اکوی قلب پزشک با استفاده از زدن ژل به سینه بیمار و حرکت دادن پروب مخصوص روی سینه، تصویری که از تبدیل امواج صوتی به تصویری بدست می­‌آید را بررسی می­کند. این تصاویر اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد قلب و در صورت وجود بیماری­‌های قلبی عروقی بدست می­دهد. این تست از رایج­‌ترین تست های قلبی است که نیاز به بستری و بیهوشی ندارد.

تست نوار قلب

برای گرفتن نوار قلب، پزشک الکترودهایی را به بدن بیمار متصل می­کند. این الکترودها ضربان و حرکات قلب را به صورت دیاگرام نمایش­ می­دهند و در نتیجه وجود بی نظمی در ضربان قلب و انواع دیگر بیماری­‌های قلبی توسط این نتیجه تشخیص داده می­شود.

تست ورزش 

تست ورزش یکی دیگر از تست­‌های ساده و کاربردی قلبی عروقی است که پزشک با استفاده از ابزار و تجهیزات نوار قل، عملکرد قلب بیمار را در حالت استراحت و یا فعالیت ورزشی(با تردمیل یا دوچرخه) بررسی می­کند.

بیمه­‌های طرق قرارداد با بیمارستان قلب شریعتی کرج 


بیمه های طرف قرارداد با بیمارستان:

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه خدمات درمانی
 • بیمه کمیته امداد
 • بیمه نیروهای مسلح
 • اسامی بیمه های تکمیلی طرف قرارداد با بیمارستان:
 • رجا شیمی
 • مجتمع صنعتی میلاد
 • شهید باقری
 • سپاه امام حسن مجتبی
 • امور زندان‌ها
 • کمپ معتادین البرز آدرس بیمارستان و زایشگاه دکتر علی شریعتی

آدرس و تماس با بیمارستان شریعتی کرج 


آدرس: استان البرز – کرج – جاده محمد شهر به ماهدشت – بیمارستان و زایشگاه دکتر علی شریعتی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonنوبت دهی